Irrlicht Game Engine 0.12.0

Sürüm : 0.12.0
Boyut : 13.4 Mb
Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Üretici Firma : Irrlicht Community

Tanıtım:
Herkes oyun oynamasını çok iyi bilir, Herkes oyun oynamasını pek çok sever. Peki ya oyununuzun olmasını ister misiniz? Ya da şöyle söyleyeyim sizlere, Oyun yazmaya merağınız var mı ve yazmak için size program sunsak hemen indirp yazmaya başlar mısınız? Bu sorularımın 2 cevabı var: Evet – Hayır…

Sorumun cevabına Evet diyenler olacaktır. Onlar için güzel bir program tanıtmak istiyorum.
Evet arkadaşlar, Oyun yazmak için C++ dili ve birazcıkta ingilizce konusunda bilgimiz olmalıdır. Eğer her ikisinden de anlıyorsak buraya kadar herşey çok güzel.
Bu iki dili biliyorsanız size oyun hazırlamanızı kolaylaştıracak bir oyun motoru programını tanıtıyorum. Program oyun yazmada işinizi kolaylaştırıyor. Nasıl kolaylaştırıyor; Hazır kodlar ve bazı kısayol menüleriyle oyun yazmanızda rahatlık sağlıyor. Oyun yazma programı olan Crystal Space programı kadar çok – zengin menülü, içerikli bir program olmasada, Ona benzer basitleştirilmiş ve hayal gücünüzle birleştirildiğinde harika işler ortaya koyabileceğiniz bir programdır.

Size programın yanında bir de “Examples” isminde bir klasörü veriyoruz. Bu klasör içerisinde bazı oyun yapımı ile ilgili örnekler mevcut, Bu örnekleri inceleyerek oyun yazılımının mantığını kavrayabilirsiniz.

Not : Alttaki programı indir bölümünden açılacak olan sayfadan herhangi bir sunucuyu seçerek indirebilirsiniz.

»»» Programı indir «««

Etiketler: , , ,

Yorum yapın